Gabinet Zdrowia Psychicznego

O nas

W Gabinecie Zdrowia Psychicznego w Gryficach zajmujemy się zaburzeniami psychicznymi stanowiącymi dysfunkcję umysłu, niezależnie od jej okoliczności czy przyczyny. Dysfunkcje te można skutecznie leczyć. Nie warto zwlekać z podjęciem konsultacji, jeśli zaniepokoją Państwa problemy: ze snem, łaknieniem, odżywianiem, funkcjonowaniem pamięci, niezwykłe doznania, które budzą lęk.

Zespół gabinetu

Katarzyna Borysewicz

doktor nauk medycznych, specjalista psychiatra
W 1996 roku ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną (obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny) w Szczecinie i podjęłam pracę w szpitalu w Gryficach, gdzie pracowałam do 2006 roku. W 2000 roku zdałam z wyróżnieniem egzamin specjalizacyjny I stopnia z psychiatrii, zaś 2006 - egzamin specjalizacyjny II stopnia. W 2009 roku obroniłam pracę doktorską „Zaburzenia nastroju w okresie połogu”,moim promotorem był Pan Profesor dr hab. Jacek Wciórka z Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Przybyłam szereg szkoleń dotyczących diagnostyki i terapii nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD). Od 2004 roku pracuję w Ośrodku Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczym w Gryficach, gdzie zajmuję się dziećmi upośledzonymi umysłowo. Od 1998 roku jestem stałym biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie. Pełnię również funkcję lekarza sądowego.

Zobacz dyplomy i certyfikaty


Witosław Borysewicz

specjalista psychiatra
W 1996 roku ukończyłem Pomorską Akademię Medyczną (obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny) w Szczecinie i podjąłem pracę w szpitalu w Gryficach, gdzie pracowałem do 2014 roku, w latach 2012 - 2014 kierowałem Oddziałem Psychiatrii. W 2000 roku zdałem egzamin specjalizacyjny I stopnia z psychiatrii, zaś 2006 - egzamin specjalizacyjny II stopnia. Jestem absolwentem Helsińskiej Szkoły Praw Człowieka. Od 1999 roku jestem stałym biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie.

Zobacz dyplomy i certyfikaty